Ochrana osobních údajů

Paul Ryder, se sídlem Poděbradova 32, 702 00 Ostrava 1, provozovatel internetových stránek Ryder.cz. Paul Ryder nesbírá a neshromažďuje žádné osobní údaje, které uživatelé serveru prostřednictvím dotazů sami dobrovolně neposkytnou. Vážíme si vaši důvěry a chráníme data před zneužitím ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb.

Zabezpečení osobních údajů

Ochraně osobních údajů, které získáme od našich zákazníků a návštěvníků stránek, věnujeme maximální úsilí. Pro jejich zabezpečení před neoprávněným přístupem nebo zneužitím využíváme nejmodernější technologie a postupy. Osobní údaje, které nám poskytnou, uchováváme na počítačových serverech, ke ketrým je zásadně omezen přístup a které se nachází v zabezepčených prostorách. Při přenosu osobních informací pomocí internetu data šifrujeme pomocí protokolu SSL tak, aby byly pro neoprávněné osoby nečitelné a tedy nezneužitelné.

Shromažďování osobních údajů

Pokud potřebujeme údaje, které identifikují konkrétního zákazníka nebo které umožní zákazníka kontaktovat za účelem poskytnutí služby, kterou si vyžádal, požádáme o ně přímo zákazníka. Údaje, které shromažďujeme v souvislosti se zákazníkem, mohou obsahovat jméno a příjmení, e-mail, telefon, kontaktní a doručovací adresy. Údaje o kreditních a jiných platebních kartách neshromažďujeme. V souvislosti se zlepšením služeb Ryder.cz můžeme shromažďovat určité informace o návštěvě zákazníka, například název poskytovatele internetových služeb a adresu IP, pomocí které se zákazník připojil k našim stránkám, datum a čas přístupu na naše stránky či seznam navštívených podstránek.

Použití osobních údajů

Osobní údaje shromážděné na stránkách Ryder.cz budou použity jen k poskytování služeb, které si zákazník vyžádal nebo k nimž dal souhlas. Osobní údaje budou použity k tomu, abychom zákazníkovi poskytli důležité informace o tvorbě Paula Rydera, výstavách nebo službách, o objednávkách a jejich plnění, včetně dalších aktualizací služeb Ryder.cz. Některé údaje budou použity pro zjednodušení používání stránek Ryder.cz. Pokud nám k tomu dá zákazník souhlas, můžeme zasílat informace i o jiných aktivitách z oblasti výtvarného umění, službách a marketingových akcích. Při plnění požadavků zákazníka pověřujeme jiné společnosti jejich vyřízením např. tiskárny, dopravci, etc. Těmto společnostem poskytneme pouze osobní údaje, které jsou potřeba k poskytnutí konkrétní služby. Vyžadujeme od nich, aby s těmito informacemi nakládali diskrétně a aby je nepoužívali k jiným účelům.

Newsletter Ryder.cz

Máte zájem odebírat Newsletter?

Budete mít pravidelné informace o výstavách.
Získáte výhodné slevy při nákupu.

 

Projekty Paula Rydera
Grafické studio Marionetti
Fotobooking - Professional Portrait Photography Bayarte - European Fine Art Center
Kontaktujte autora...

Paul Ryder, ateliér

Poděbradova 32, 702 00 Ostrava 1
+420 737 772 561
ryder@ryder.cz